Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompani mlm

Ish-punonjësi denoncon MASHTRIMIN e kompanive MLM në Shqipëri: Zoti më faltë për njerëzit që kam futur këtu, janë piramida (LISTA ME EMRA)

Një ish-punonjës në një prej kompanive MLM që operojnë në Shqipëri ka bërë një rrëfim të sinqertë dhe njëkohësisht paralajmëron rrezikun që sipas tij...

Lajmet e fundit