Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompani guaske

Edhe spiunët kanë përdorur Mossack Fonseca-n për të fshehur aktivitetet financiare

Gazeta gjermane "Süddeutsche Zeitung" raporton se agjentët e fshehtë dhe informatorët e tyre kanë përdorur gjerësisht shërbimet e kompanisë, si dhe kanë hapur kompani...

Lajmet e fundit