Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompani fluturimi

Kompanitë ajrore, si po punojnë në Shqipëri në krahasim me vendet e Ballkanit Perëndimor

Kompanitë ajrore që ofrojnë shërbime në Ballkanin Perëndimor duke përfshirë dhe Shqipërinë, kanë pasur një vit rekord për sa i përket përpunimit të pasagjerëve,...

Lajmet e fundit