Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompani ajrore

Stafi i 18 kompanive ajrore nis grevën në prag të Krishtlindjeve

Transporti ajror civil në Britaninë e Madhe është në një moment kritik pas njoftimit të punonjësve nga 18 kompani të ndryshme ajrore se do...

Një tjetër kompani fluturimi e sheh Shqipërinë si vend të rëndësishëm për investim

Kompania e fluturimeve Lufthansa po pret një arritje të konsiderueshme në rajonin e europës juglindore, veçanërisht në Bullgari, Shqipëri dhe Rumani të cilat grupi...

Lajmet e fundit