Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komojuter

KUJDES/ Ky është virusi i ri që ju vjedh të dhënat personale dhe fotografitë, si të mbroheni

Punonjësit të IT-s në Amerikë kanë identifikuar një virus të ri të rrezikshëm. Sipas organizatës për mbrojtjen nga viruset në internet ‘CyberThreat’...

Lajmet e fundit