Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komitetti shqiptar i helsinkit

Komiteti Shqiptar i Helsinkit çon në Kushtetuese testin e poligrafit dhe përgjimet e policisë: Shkel të drejtat e njeriut (FOTO)

Komiteti Shqiptar i Helsinkit ka dërguar në Gjykatën Kushtetuese testin e poligrafit për kandidatet dhe drejtuesin e Byrosë Kombëtare të Hetimit. Sipas informacioneve, kërkesa është...

Lajmet e fundit