Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

komiteti teknik i eksperteve

Pas sugjerimit të Komitetit, DPAP merr vendimin, NESËR maturantët do zhvillojnë mësim në klasa (E PLOTË)

DPAP pas sugjerimit të Komitetit Teknik të Eklspertëve, për rikthimin në klasa të maturantëve, ka vendosur që mësimi në banga për ta të fillojë...

Nesër përfundon afati 3-javor për kufizimin e lëvizjes deri në orën 22:00, pritet vendimi i radhës nga Komiteti i Ekspertëve

Ditën e nesërme do të marrë fund edhe kufizimi i lëvizjes deri në orën 22:00, i vendosur nga Komiteti Teknik i Ekspertëve 3 javë...

Debati për testimet ndaj covid-19, Komiteti Teknik i Ekspertëve jep sqarime: Po zbatojmë strategjinë e duhur, nuk ka arsye për ta ndryshuar

Komiteti Teknik i Ekspertëve ka reaguar në lidhje me debatin publik që po zhvillohet së fundmi, për sa i përket numrit dhe mënyrës së...

Testimet në masë, Rama: Nuk e vendos qeveria sa teste bëhen e sa nuk bëhen, PD ia fut kot. PIKË!

Kryeministri Rama ka reaguar sërish, për të disatën herë, në lidhje me kërkesën e vazhdueshme të Partisë Demokratike për testimet masive të popullatës, si...

Lajmet e fundit