Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Komiteti i PE voton PRO liberalizimit të vizave për Kosovën

Komiteti i PE voton PRO liberalizimit të vizave për Kosovën

Komiteti për Liritë Qytetare, Drejtësi dhe Çështje të Brendshme, (LIBE) në Parlamentin Europian ka votuar pro liberalizimit të vizave për Kosovën. ...

Lajmet e fundit