Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Komiteti i Helsinkit: Populli nuk është spiun

Në 11 ministri asnjë rast korrupsioni i denoncuar, Komiteti i Helsinkit: Populli nuk është spiun, ligji nuk ka funksionuar asnjëherë

Komiteti i Helsinkit ka monitoruar zbatimin për sinjalizuesit e korrupsionit në terren dhe ka vërejtur se në 11 ministri, ka rezultuar se nuk ka...

Lajmet e fundit