Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komiteti i emergjencave

Nga Komiteti i Emergjencave Rama jep urdhërin për të filluar puna me vlerësimin e dëmeve të përmbytjeve

Kryeministri Rama nga mbledhja e Komitetit të Koordinimit dhe Menaxhimit të Emergjencave Civile ka folur për për situatën e përmbytjeve në 24 orët e...

Situata e përmbytjeve, Rama mbledh komitetin e emergjencave dhe jep mesazhin e rëndësishëm

Kryeministri Rama ka marrë pjesë në mbledhjen e Komitetit të Koordinimit dhe Menaxhimit të Emergjencave Civile ditën e sotme. Duke folur në këtë...

Lajmet e fundit