Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komisoni i venecias

Përfundon takimi i PD me përfaqësuesit e Komisionit të Venecias, Spaho: Ja çfarë u kërkuam

Ka përfunduar takimi mes përfaqësuesve të PD-së dhe gjashtë anëtarëve të Komisonit të Venecias, të cilët mbërritën ditën e sotme në Tiranë. Në takimin...

Lajmet e fundit