Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komisonere

KQZ refuzon listën e komisionerëve të PD dhe LSI, anëtarët e mazhorancës: Nuk janë subjekt zgjedhor

Anëtarët e mazhorancës në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve kanë refuzuar kërkesën e Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim për regjistrimin e e anëtarëve...

Lajmet e fundit