Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komisioni qendror i zgjedhjeve

Do të vëzhgojnë zgjedhjet e 30 Qershorit, KQZ akrediton 408 gazetarë, ja cili TV mban rekord

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mbledhjen e ditës së sotme ka shqyrtuar projektvendimet për vëzhgimin e zgjedhjeve për organet e qeverisjes vendore të datës...

KQZ, “thërret” ekspertët kontabël për pjesëmarrje në procesin zgjedhor

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nëpërmjet zëdhënëses së tij Drilona Hoxha ka bërë publike thirrjen e këtij institucioni për ekspertët kontabël. Në deklaratë, KQZ...

Dekriminalizimi / KQZ merr vendimin për mandatin e 13 deputetëve dhe 8 kryebashkiakëve

13 deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë dhe 8 kryetarëve të bashkive në vend që ishin dërguar për verifikim në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve në...

Lajmet e fundit