Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komisioni per pajisjen e pergjimit

Tahiri braktis komisionin dhe uron Nokën: Suksese në jetë! Demokrati: Tregoni pse nuk ju takoi kreu i CIA-s (VIDEO)

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka qenë sërish i thirrur në cilësinë e dëshmitarit në Komisionin e Hetimit për pajisjen e përgjimit. ...

Lajmet e fundit