Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

komisioni per inceneratoret

Dëshmoi 10 orë në Komisionin për incerenatorët, ja kush janë këshilltarët që shoqëruan Edi Ramën, mes tyre edhe ish-deputeti

Kryeministri Edi Rama dëshmoi ditën e sotme për më shumë se 10 orë në Komisionin Hetimor për inceneratorët, ku iu përgjigj pyetjeve të shumta...

“Rama aktroi nga fillimi në fund”, Tabaku pas 10 orëve në Komision: Bëri mburojën më të mirë për ata që janë në kërkim

Kryetarja e Komisionit Hetimor për inceneratorët, Jorida Tabaku, ka folur për gazetarët pas senacës maratonë prej 10 orësh ku dëshmoi kryeministri Edi Rama. Ajo u...

“Keni një ish-ministër në burg”, deklarata e Zhupës bën Ramën të “nxehet”: Ju do bëni karrierë në PD! Je tipike për Lulin, kryetarin tënd...

Kryeminstri Rama është përplasur me deputeten Ina Zhupa në Komisionin Hetimor për inceneratorët, pasi kjo e fundit ka lexuar një njoftim të SPAK. Rama ka...

Ngrihen tonet në Komision, Rama përplaset me Boçin: Nuk ka lindur ai burrë që më ndërpret mua; Deputeti i PD: Nuk tregohet këtu burrëria!...

Prej më shumë se 8 orësh kryeministri Edi Rama po dëshmon në Komisionin Hetimor për inceneratorët, teksa pak më parë ka patur edhe ngritje...

Si i gjykoni procedurat e ndjekura për inceneratorin e Tiranës dhe Elbasanit?  Rama i përgjigjet Këlliçit: Kam udhëhequr revolucionin me ministrat, jo me ata...

Kryeministri Edi Rama vijon të dëshmojë në Komisionin Hetimor të inceneratorëve Deputeti i PD Belind Këlliçi e pyeti si i gjykon ai procedurat e...

“Pu pu pu, turp i madh shumë”, Bushati përplaset me Ramën, kryeministri: Sinqerisht, Fletoren Zyrtare nuk e kam parë ndonjëherë! Mos të eksportojmë këtu...

Kryeministri Edi Rama dhe deputeti demokrat Helidon Bushati kanë debatuar në Komisionin Hetimor për incerenatorët, pasi Bushati e konsideroi turp të madh vendosjen e...

Socialistja Ermonela Felaj pyet Ramën: Përse keni qenë dakort me firmosjen e kontratave? Kryeministri: Sot jemi në përfitim! Kemi hequr një barrë të madhe,...

Deputetja socialiste Ermonela Felaj ka pyetur kryeministrin Rama në Komisionin Hetimor përse ka qenë dakort me firmosjen e kontratave koncesionare për inceneratorët e Elbasanit,...

Pse s’funksionon drejtësia e re me personat në kërkim? Rama i përgjigjet Tabakut: Dy ministra shkuan pas hekurave, “non grata” s’është krenari

Dëshmia e kryeministrit Edi Rama në Komisionin Hetimor ka vijuar me debate  e replika mes tij dhe kryetares Jorida Tabaku. Teksa kjo e fundit...

Rama i ngatërroi emrin në Komision, reagon Jozefina Topalli: Po të isha unë, s’do të kishte as histori me inceneratorë zoti dëshmitar!

Ish-kryetarja e Kuvendit në kohën e qeverisjes së Partisë Demokratike, Jozefina Topalli. i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama, i cili ngatërroi emrin e Jorida ...

“Hodhe Berishën që të ngriti se s’ishe askund”, Rama i përmend Bashën, Tabaku Saimir Tahirin; Kryeministri: Jam krenar për punën e ish-ministrit!

Kryeministri Edi Rama po jep dëshminë e tij në Komisionin Hetimor për Inceneratorët. I pyetur nga kryetarja e Komisionit Jorida Tabaku për “grupin e strukturuar...

Lajmet e fundit