Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Komisioni Parlamentar i Reformës Zgjedhore

Mblidhet Komisioni Parlamentar i Reformës Zgjedhore, zbulohet DATA dhe çfarë do diskutohet

Komisioni Parlamentar i Reformës Zgjedhore pritet të mblidhet më 7 maj. Gjatë kësaj mbledhje mësohet se do të diskutohet për miratimin...

Lajmet e fundit