Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Komisioni Kombëtar i Instegrimit

Fleckenstein në Tiranë: Dyert e Parlamentit Europian janë të hapura si për qeverinë dhe për PD

Komisioni Kombëtar i Integrimit është duke zhvilluar një mbledhje në lidhje me ecurinë e Reformës në Drejtësi. Fjalën e ka marrë...

Lajmet e fundit