Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komisioni i vleresimit

Faza e parë e përzgjedhjes së kandidatëve nga PD, flet Mustafaj: Kemi zgjedhur më të mirët, ky është mesazhi im për Topallin

Komisioni i Vlerësimit të kandidatëve për deputetë dhe kryetar bashkie në PD ka përfunduar fazën e parë të përzgjedhjes. Një nga...

Lajmet e fundit