Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komisioni i veprimtarive prodhuese

PS pranon dekretin e Metës për Teatrin, voton ndryshimet në ligj, Alibeaj: Ligji ‘Fusha’ ka rënë, po anashkaloni Kushtetutën

Debate të ashpra në Komisionin e Veprimtarive Prodhuese ku është diskutuar dekreti i presidentit Ilir Meta shqyrtimin e ligjit për Teatrit Kombëtar. ...

Debate në Komision, zbardhet drafti i PS: Garë e hapur për ndërtimin e Teatrit të ri

Është ndërprerë vetëm pesë minuta pas nisjes puna e Komisionit të Veprimtarive Prodhuese ku do tëshqyrtohet dekreti i Presidentit Ilir Meta për Teatrin Kombëtar....

Bëri punën që i takon, deputeti i PS ndihet krenar dhe nxiton të njoftojë miqtë

Deputeti i Partisë Socialiste, Eduard Shalsi, njëkohësisht kryetar i Komisionit për Veprimtaritë prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin ndihet shumë i kënaqur me faktin se ka...

Lajmet e fundit