Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komisioni i sigurise

Ermonela Felaj sqaron të vërtetën e videos virale: Nuk thashë ‘shalë’ por ‘qen’

Ermonela Felaj sqaron të vërtetën e prapaskenave në Komisionin e Sigurisë. Kryetarja e Komisionit të Sigurisë Ermonela Felaj, u bë virale...

Debate nga Komisioni anti-Meta te Komisioni i Sigurisë, MURRIZI nuk përmbahet: 28 mijë partizanë të vrarë?! Përralla partie! Ju keni vrarë 5 mijë veta!

Seanca për veteranët e Luftës II Botëtore në Komisioni e Sigurisë pati debate midis kryetares Ermonela Felaj dhe deputetit Myslim Murrizi. ...

‘Djegia e Kuvendit’, 9 deputetë kërkesë për seancë dëgjimore me kreun e SHISH

Pas deklaratës së presidentit Meta në Komisionin Hetimor për të, i cili tha se vendimin për çdekretimin e datës së zgjedhjeve e mori pasi...

Kodi Penal, Komisioni i Sigurisë miraton ndryshimet

Komisioni i Sigurisë ka miratuar sot ndryshimet në Kodin Penal. Mësohet se anëtarët e komisionit kanë miratuar ndryshimet me  8 vota...

Deputeti i PS largohet nga Komisioni i Sigurisë pas 6 vitesh: Mirënjohës kolegëve të pozitës dhe opozitës, tani gati për…

Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka zhvilluar sot mbledhjen e fundit në Komisionin e Sigurisë. Përmes një postimi në profilin...

Komisioni i Sigurisë merr vendimin për patentat e huaja, jo më BLLOKIM por dyfishim gjobe

Komisioni i Sigurisë ka diskutuar sot propozimin për ndryshimin në Kodin Rrugor. Zv/ministri i Brendshëm Julian Hodaj ka propozuar se duhet...

Vettingu në Polici, Noka: Si t’i kërkojmë punonjësit llogari kur ministri ka vëllanë të dënuar për trafik (DEKLARATA)

Para pak minutash në Komisionin e Ligjeve është miratuar projektligji i Vetting-ut në Polici votat e plota të anëtarëve të komisionit. ...

Salianji thyen heshtjen pas ‘furtunës’ me sms-të erotike, tregon SHQETËSIMET për Vettingun në Komisionin e Sigurisë

Deputeti i PD Ervin Salianji thyen heshtjen pas ‘furtunës’ mediatike me sms-të erotike me G.D. Deri tani, deputeti nuk kishte folur...

Shkarkoni Haki Çakon! Përgjigjet i prerë ministri Xhafaj: E kam marrë një vendim

Komisioni i Sigurisë, ku po diskutohet buxheti i ministrisë së Brendshme për vitin 2018 është kthyer edhe në një objekt diskutimi për çështje të...

Ndërkombëtarët buxhet shtesë për ministrinë e Brendshme, Xhafaj: Së shpejti do ta bëj publike marrëveshjen

Në Komisionin e Sigurisë është diskutuar sot buxheti i ministrisë së Brendshme për vitin 2018. Në këtë takim i pranishëm ishte...

Lajmet e fundit