Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

komisioni i rithemelimit

FOTOLAJM: Komisioni i Rithemelimit të PD-së mbajti sot mbledhjen e fundit, çfarë ndodh nesër

Mbledhja e sotme në selinë blu ishte e fundit për Komisionin e Rithemelimit, grupimi i Sali Berishës i formuar pas përçarjes së madhe të...

Komisioni i Rithemelimit shpall rezultatin zyrtar: Berisha mori 93.5% të votave të demokratëve

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale, i Komisionit të Rithemelimit në PD ka shpallur rezultatin final për zgjedhjet e 22 majit, ku...

Ibsen Elezi përballë Sali Berishës, “Rithemelimi” zhvillon sot zgjedhjet për kryetarin e ri të PD-së

Ditën e sotme Komisioni i Rithemelimit do të zhvillojë zgjedhjet për kryetarin e ri të Partisë Demokratike, ku Ibsen Elezi garon përballë ish-kryeministrit Sali...

Alibeaj nuk përjashton Rithemelimin nga procesi: Do konsultohemi me të gjithë deputetët e PD, nëse mazhoranca tërhiqet do të…

Pas përfundimit të mbledhjes së Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj në një deklaratë për mediat jashtë ambienteve të selisë blu ka dhënë...

“Rithemelimi” kallëzon penalisht kreun e Gjykatës së Tiranës dhe kancelarin

Komisioni i Rithemelimit ka dorëzuar një kallëzim penal për kryetarin e Gjykatës së Tiranës për shpërdorim detyre si dhe për kancelarin e Gjykatës. “Rithemelimi” ka...

Pranoi ankimimin e Alibeajt për Kuvendin e 11 Dhjetorit, “Rithemelimi” kërkon pezullimin e gjyqtares Blerina Muça

Komisioni i Rithemelimit i ka drejtuar një kërkesë Inspektoriatit të Lartë të Drejtësisë për pezullimin e gjyqtares Blerina Muça. Kjo e fundit është gjyqtarja që...

Në pritje të mbledhjes së Këshillit Kombëtar, Berisha mbledh në seli anëtarët e Rithemelimit

Anëtarët e Komisionit të Rithemelimit janë mbledhur në selinë e Partisë Demokratike, në pritje të mbledhjes së Këshillit Kombëtar, ku do të diskutohet për...

MESAZHI/ Komisioni i Rithemelimit fton deputetët e PD-së të jenë të pranishëm në Kuvendin e nesërm: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më...

Komisioni i Rithemelimit ka ftuar të gjithë deputetët e Partisë Demokratike të marrin pjesë në Kuvendin Kombëtar që do të zhvillohet ditën e nesërme. Në...

Zgjedhjet për kryetarët e rinj të PD, Vokshi: Për herë të parë s’ka pasur asnjë imponim të emrave nga lart

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale, i Komisionit të Rithemelimit të Partisë Demokratike ka bërë sot një bilanc të procesit të zgjedhjeve...

Mblidhet Komisioni i Rithemelimit në selinë e PD, ja për çfarë do të diskutohet

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbledhur këtë pasdite Komisionin e Rithemelimit në selinë e Partisë Demokratike.   Burime bëjnë me dije se në këtë mbledhje do të...

Lajmet e fundit