Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komisioni i prokurimeve publike

Parlamenti voton në parim Vettingun në Polici, shtyhet votimi nen për nen. PS tërhiqet pas propozimeve të LSI

Është votuar në parim me 81 vota pro dhe 31 abstenim projektligji për Vettingun në Policinë e Shtetit, Gardën e Republikës dhe SHÇBA. ...

Lajmet e fundit