Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komisioni i posacem

ZBARDHEN emrat, ja kush do të jenë anëtarët e Komisionit të Posaçëm për raportin e Dick Marty

Kuvendi votoi për ngritjen e Komisionit të Posaçëm që do të hetojë raportin e Dick Marty. Sipas informacioneve për mediat, nga...

Marrëveshja me CEZ, kryeministri Rama thërritet si dëshmitar

Kryeministri Edi Rama do të jetë nesër në cilësinë e dëshmitarit në Komisionin Hetimor për marrëveshjen me CEZ. Rama do të...

Tahiri braktis komisionin dhe uron Nokën: Suksese në jetë! Demokrati: Tregoni pse nuk ju takoi kreu i CIA-s (VIDEO)

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka qenë sërish i thirrur në cilësinë e dëshmitarit në Komisionin e Hetimit për pajisjen e përgjimit. ...

Venecia miraton opinionin përfundimtar për Reformën në Drejtësi

Komisioni i Venecias ka miratuar opinionin përfundimtar për Reformën në Drejtësi. Njoftimi është publikuar nga Misioni i Bashkimit Europian në Shqipëri ku thuhet se...

Lajmet e fundit