Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

komisioni i pavarur i kualifikimit

Kreu i Komisionit të Ligjeve, Manja jep mesazhin e fortë pas seancës së parë të Vettingut: Nga sot, politika e dënuar…

Kreu i Komisionit të Ligjeve, deputeti Socialist Ulsi Manja shprehet optimist për fillimin e procesit të Vettingut pas seancës së parë të Komisionit të...

Ndërprerja e Vettingut për Llallën, çfarë ndodh me faktet e mbledhura deri tani? Përgjigjet KPK

Pas ndërprerjes se vetingut per ish-prokurorin e përgjithshëm Adriatik Llalla, Vizion Plus iu drejtua zyrtarisht Komisionit te Pavarur te Kualifikimit per te mësuar se...

Përzgjidhen 16 nga 201 këshilltarët ligjorë dhe ekonomik të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit (EMRAT)

Janë përzgjedhur 12 këshilltarët ligjorë dhe 4 këshilltarët ekonomik të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit që do të ndihmojnë në rivlerësimin kalimtar të gjyqtarëve...

Lajmet e fundit