Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komisioni i patentave

I hoqën lejen e qarkullimit për shkeljen e rëndë, Albana Osmani përfundon në Komision dhe devijon qytetarët e thjeshtë (FOTO EKSKLUZIVE)

Moderatorja e njohur Albana Osmani është parë paraditen e sotme në institucionin e Komisionit të Pantetave. Albana pak ditë më parë...

Lajmet e fundit