Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

komisioni i inceneratoreve

“Vura alarmin, thashë çfarë bëhet atje”, Rama flet për akuzat për inceneratorët: Vajta me vrap, jam 100% dakord me procedurat e ndjekura

"Unë kam dëgjuar dhe akuzat tuaja. Kam dëgjuar dhe 430 milionë eurot, jam alarmuar. Kam vënë alarmin, more nuk ka 430 milionë euro. Nuk...

Keni kontaktuar me Klodian Zoton? Arben Ahmetaj: Nuk e kam as gjak dhe as lidhje familjare! Unë njoh 95% të biznesit shqiptar, mos dilni...

Zv.kryeministri Arben Ahmetaj është duke dëshmuar në Komisionin Hetimor për Inceneratorët, ku ëhstë pyëtur nëse ka patur ndonjë kontakt me Klodian Zoton, i cili...

Lajmet e fundit