Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komisioni i edukimit

Debate te Komisioni i Edukimit, Lleshaj: Kujt neni iu referuat që më thirrët; Vokshi: Është ministër i ri, s’e di (REPLIKAT)

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është thirrur sot në Komisionin e Edukimit ku do të referojë lidhur me ndërhyrjen e policisë në protestën e...

Përplasja me Albana Vokshin, ministrja Shahini largohet nga mbledhja e Komisionit të Edukimit

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini e cila mbajti një dëgjesë në Komisionin e Edukimit lidhur me çështjen e studentëve, është larguar...

“Kulmi i shpejtësisë”, ironizon deputeti: Nuk është arritur nga Ferrari dhe Lamborghini, as nga Maserati (Ndodh në Komisionin e Edukimit)

Deputeti i PD, Luçiano Boçi nëpërmjet një reagimi në rrjetet sociale denoncon sipas tij një akt të mazhorancës. Boçi shprehet se në vetëm 15...

Lajmet e fundit