Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komisioni i dosiplines

FIFA dënon 7 kombëtare futbolli

Komisioni i disiplinës në FIFA ka shqyrtuar 7 çështje dhe ka dhënë sanksione për 7 kombëtare, të gjitha për thirrje raciste gjatë ndeshjeve kualifikuese...

Lajmet e fundit