Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022

TAG

komisioni hetimor

Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, Rama mbledh grupin e PS

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur këtë mëngjes grupin Parlamentar.   Mbledhja e grupit mësohet se ka nisur në këto momente, ndërsa...

Hajdari: Të shtyhet ngritja e komisionit hetimor për shkarkimin e Presidentit

Kryetarja e grupit Demokrat në parlamentin e Shqipërisë, Rudina Hajdari kërkon shtyrjen e ngritjes së Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidentit të Republikës. ...

Kuvendi miraton ngritjen e Komisionit Hetimor për Tahirin (Përbërja)

Është miratuar sot në Parlament ngritja e Komisionit Hetimor për ish ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Komisioni Hetimor shqyrtojë veprimin dhe mos...

Zbardhen emrat e anëtarëve të Komisionit Hetimor për Tahirin (LISTA)

Janë zbuluar ditën e sotme disa nga anëtarët e Komisionit Hetimor për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahirin.  Sipas News24, komisioni do...

TAHIRI/ Ja 5 deputetët në Komisionin Hetimor (EMRAT)

Zbardhen emrat e deputetëve të Opozitës të cilët do të jenë pjesë e Komisionit Hetimor për Saimir Tahirin. Në Komision do të...

Lajmet e fundit