Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

komisioni hetimor

Meta nuk pranoi të merrte pjesë në seancën dëgjimore, Komisioni Hetimor i vendos afat: Të presim deri të hënën, zgjidhe vetë ditën dhe orën

Presidenti Ilir Meta vendosi që ditën e sotme të mos merrte pjesë në seancën dëgjimore të Komisionit Hetimor të ngritur nga Kuvendi për shkarkimin...

Thirrja në Komisionin Hetimor, Ilir Meta i përgjigjet Kuvendit: Presidenti ka qenë transparent me popullin, çdo akt është publik

Presidenti Ilir Meta i përgjeigjet Kuvendit për ftesën e Komisionit Hetimor për shkarkimin e tij. Sipas Metës, kërkesa në përmbajtje të saj, nuk referon...

Komisioni Hetimor hap “USB me prova” për shkarkimin e Metës, analizohen një e nga një videot e presidentit

Ditën e sotme është mbledhur Komisioni Hetimor që do të shqyrtojë kërkesën e mazhorancës për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Në Komision është paraqitur një...

Brenda 20 Majit dalin konkluzionet për “shkeljet” e Metës, mblidhet Komisioni Hetimor: Më 18 Maj, seancë dëgjimore me Presidentin

Komisioni Hetimor për hetimin e shkeljeve të bëra nga Presidenti Ilir Meta, të pretenduara nga mazhoranca, është mbledhur përsëri ditën e sotme për të...

Komisioni Hetimor mbajti mbledhjen e parë për shkarkimin e Metës, Presidenca: Procesi zgjedhor akoma s’ka përfunduar, asnjë shashkë që synon të shpërqëndrojë fokusin s’meriton...

Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi thotë se procesi zgjedhor i 25 prillit nuk ka përfunduar akoma. Me anë të një postimi në rrjetet sociale Blushi...

Murrizi kërkon informacione nga SHISH dhe Anti-terror për hetimin e Metës: Mos duket sikur po gërmojmë nën dhe për të gjetur të pagjeturën, apo...

Gjatë mbledhjes së parë të Komisionit të Posaçëm Hetimor për shkarkimin e presidentit Meta, nënkryetari i komisionit Myslym Murrizi kërkoi tu vihen në dispozicion...

Mbledhja e Komisionit Hetimor për shkarkimin e Metës, Braho: Të merren si provë deklaratat e Presidentit jo vetëm më shkrim, por edhe video

Komisioni Hetimor i ngritur nga Kuvendi i Shqipërisë po zhvillon mbledhjen e parë për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Në fjalën e tij Spartak Braho,...

Nis mbledhja e Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidentit, Hyseni: Puna do bazohet në prova dhe Kushtetutë, përtej politikës

Ka nisur mbledhja e parë e Komisionit të Posaçëm Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Kryetari i Komisionit është Alket Hyseni, i cili në...

Komisioni Hetimor nuk humb kohë, nesër zhvillohet mbledhja e parë për shkarkimin e presidentit Ilir Meta

Ditën e nesërme Komisioni Hetimor i ngritur nga Kuvendi i Shqipërisë do të zhvillojë mbledhjen e parë për shkarkimin e presidentit Ilir Meta.Komisioni Hetimor...

Me 98 vota PRO, Kuvendi i Shqipërisë ngre Komision Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta

Kuvendi i Shqipërisë ngre me 98 vota PRO Komisionin Hetimor për shkarkimin e Presidentit të Republikës Ilir Meta. 5 deputetë kanë votuar kundër dhe...

Lajmet e fundit