Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

komisioni hetimor

Komisioni për Metën/ Murrizi: Kur dekretoi 5 Qershorin e njihte Kuvendin, tani jo! Hysi: T’ia kursejmë qytetarëve thirrjen me forcë të Presidentit; Hyseni: Doja...

Anëtarët e Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidenti Ilir Meta kanë shtruar sot mundësinë e thirrjes me forcë të kreut të shtetit për të...

Ilir Meta refuzoi thirrjen e fundit për “të dëshmuar”, Komisioni Hetimor: Ligji parashikon marrjen me forcë të Presidentit

Presidenti Ilir Meta ka refuzuar sot thirrjen e fundit të Komisionit Hetimor për të marrë pjesë në procesin e ngritur për shkeljet që Kuvendi...

Komisioni Hetimor thërret ekspertët për shkakrimin e tij, Ilir Meta mbledh në Presidencë këngëtarët, ia “shtrojnë” me isopolifoni (VIDEO)

Komisioni Hetimor ka nisur sot mbledhjen e radhës për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Ekspertët po raportojnë para Komisionit për gjetjet e tyre dhe...

Meta nuk pranoi të merrte pjesë në seancën dëgjimore, Komisioni Hetimor i vendos afat: Të presim deri të hënën, zgjidhe vetë ditën dhe orën

Presidenti Ilir Meta vendosi që ditën e sotme të mos merrte pjesë në seancën dëgjimore të Komisionit Hetimor të ngritur nga Kuvendi për shkarkimin...

Thirrja në Komisionin Hetimor, Ilir Meta i përgjigjet Kuvendit: Presidenti ka qenë transparent me popullin, çdo akt është publik

Presidenti Ilir Meta i përgjeigjet Kuvendit për ftesën e Komisionit Hetimor për shkarkimin e tij. Sipas Metës, kërkesa në përmbajtje të saj, nuk referon...

Komisioni Hetimor hap “USB me prova” për shkarkimin e Metës, analizohen një e nga një videot e presidentit

Ditën e sotme është mbledhur Komisioni Hetimor që do të shqyrtojë kërkesën e mazhorancës për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Në Komision është paraqitur një...

Brenda 20 Majit dalin konkluzionet për “shkeljet” e Metës, mblidhet Komisioni Hetimor: Më 18 Maj, seancë dëgjimore me Presidentin

Komisioni Hetimor për hetimin e shkeljeve të bëra nga Presidenti Ilir Meta, të pretenduara nga mazhoranca, është mbledhur përsëri ditën e sotme për të...

Komisioni Hetimor mbajti mbledhjen e parë për shkarkimin e Metës, Presidenca: Procesi zgjedhor akoma s’ka përfunduar, asnjë shashkë që synon të shpërqëndrojë fokusin s’meriton...

Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi thotë se procesi zgjedhor i 25 prillit nuk ka përfunduar akoma. Me anë të një postimi në rrjetet sociale Blushi...

Murrizi kërkon informacione nga SHISH dhe Anti-terror për hetimin e Metës: Mos duket sikur po gërmojmë nën dhe për të gjetur të pagjeturën, apo...

Gjatë mbledhjes së parë të Komisionit të Posaçëm Hetimor për shkarkimin e presidentit Meta, nënkryetari i komisionit Myslym Murrizi kërkoi tu vihen në dispozicion...

Mbledhja e Komisionit Hetimor për shkarkimin e Metës, Braho: Të merren si provë deklaratat e Presidentit jo vetëm më shkrim, por edhe video

Komisioni Hetimor i ngritur nga Kuvendi i Shqipërisë po zhvillon mbledhjen e parë për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Në fjalën e tij Spartak Braho,...

Lajmet e fundit