Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

komisioni hetimor

PS bojkotoi Komisionin Hetimor, reagon opozita: Nuk na pengojnë dot për të faktuar masakrën zgjedhore për 25 Prillin. Kanë frikë nga e vërteta!

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka njoftuar se PS ka bojkotuar mbledhjen e Komisionit Hetimor, i ngritur për zgjedhjet e 25...

LISTA e PLOTË/ Nga Edi Rama dhe disa ministra, te Ardi Veliu e Gledis Nano, Komisioni Hetimor për “25 Prillin” do të marrë në...

Komisioni Hetimor për zgjedhjet e “25 Prillit”ka zhvilluar ditën e sotme mbledhjen e parë, e cila drejtohej nga kryetari Enkelejd Alibeaj. Ky Komision ka për...

Komisioni i parë hetimor në Parlamentin e ri, e drejton Enkelejd Alibeaj, socialistë e demokratë konsultojnë planin e hetimit

Komisioni Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit, i kërkuar nga Partia Demokratike, është mbledhur pasditen e kësaj të hëne. Ai drejtohet nga demokrati Enkelejd...

Mbledhja e parë e Komisionit Hetimor për “25 Prillin” zhvillohet nesër, drejtohet nga Enkelejd Alibeaj

Ditën e nesërme do të zhvillohet mbledghja e parë e Komisionit Hetimor për “25 Prillin”, i propozuar nga PD dhe i miratuar në seancën...

“A duhet të tregohemi dhe ne hundëlesh si italiani?” Komisioni Hetimor për Becchetti-in, Alibeaj: T’i paguajë lekët Rama kokërr më kokërr, jo shqiptarët!

Gjatë seancës së sotme plenare Partia Socialiste refuzoi ngritjen e Komisionit Hetimor të kërkuar më herët nga PD për çështjen “Becchetti”. Ky refuzim nga PS...

Balla: Votimi për Komisionin hetimor për inceneratorët do të shtyhet në seancën tjetër

Shtyhet votimi për Komisionin hetimor për inceneratorët të shtyhet për seancën tjetër. Deputeti socialist Taulant Balla në seancën e sotme plenare tha se votimi...

PS kundër Komisionit për Becchettin: Të mbarojmë gjyqin se dëmtohet Shqipëria, Gjykata Europiane ka kërkuar që informacionet të jenë konfidenciale

Taulant Balla, si kreu i Grupit Parlamentar të PS, ka bërë me dije se socialistët do të votojnë kundër kërkesës së demokratëve të enjten...

PD kërkon Komision Hetimor për “25 prillin”, shpërthen Murrizi: E ç’të sëmës do hetoni ju? Ishit ju që na e shitët marrëveshjen e 5...

Partia Demokratike ka dorëzuar ditën e sotme në Kuvend kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit. Ish-deputeti demokrat, Mylsim Murrizi, ka...

PD kërkesë në Kuvend: Duam Komision Hetimor për zgjedhjet! Qeveria bleu votat me paratë e tërmetit dhe koncesioneve, përdori dhe patronazhistët

Partia Demorkatike përmes deputetëve të saj ka depozituar në Kuvend kërkesën për ngritjen e një Komisioni Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit. Sipas nënkryetarit...

Nesër votohet për shkarkimin e Metës, Lefter Maliqi tregon hapur votën: Vendin e ka mbuluar krimi në qeveri e Parlament, mos u habisni…

Ditën e nesërme në Parlamentin e Shqipërisë do të votohet për shkarkimin ose jo të Presidentit Meta, pas vendimit që mori Komisioni Hetimor.Deputeti Lefter...

Lajmet e fundit