Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

komisioni hetimor

Debate të forta në Komisionin Hetimor për 25 prillin, Alibeaj humor me Bardhyl Kollçakun: Ulu Gjeneral se nuk kanë rënë topat akoma, ulu

Mbledhja e radhës në Komisionin Hetimor për Zgjedhjet po zhvillohet mes debateve të ashpra, nga të dy palët. Në fakt, debati nuk bëhet për...

Sulmi i Bashës ndaj Metës përçan opozitën? PD dhe PS arrijnë mirëkuptimin në Komisionin Hetimor, Petrit Vasili del kundër: U bë pazar, e pamë...

Komisioni Hetimor për zgjedhjet e 25 Prillit arriti ditën e sotme marrëveshjen për miratimin e rregullores së brendshme, pas disa ditësh diskutime dhe braktisje...

Alibeaj flet pas mbledhjes së Komisionit: Vazhduam me kërkesën për të hetuar patronazhistët, por administrata ndërpreu sinjalin

Kryetari i Komisionit Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit, Enkelejd Alibeaj deklaroi se maxhoranca bojkotoi mbledhjen për herë të tretë pa shkaka dhe aryse....

Mblidhet Komisioni Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit

Komisioni Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit është mbledhur përsëri sot për të vazhduar punën për hetimin e asaj që demokratët e quajnë "masakër...

U larguan nga Komisioni Hetimor, Toni Gogu shpjegon arsyet: Alibeaj injoroi të drejtën tonë për të paraqitur propozimet

Nënkryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Toni Gogu ka reaguar për mbledhjen e mbajtur ditën e sotme të Komisionit Hetimor për zgjedhjet e...

PS braktisi mbledhjen, Alibeaj: Kjo është një strategji! Nuk pranuan që të vinte si dëshmitar Edi Rama

Deputetët e Partisë Socialiste pas dy orësh debate mes deputetëve të opozitës janë larguar nga mbledhja e Komisionit Hetimor për zgjedhjet  25 prillit. Si pasojë...

Gjylameti ndez debatin në Komision, nuk “kursen” as Salianjin: Shyqyr të kemi ty se çfarë do të bënim?! Kur Rama merrte pjesë në komisione...

Mbledhja e Komisionit Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit po vijon me debate mes deputetes së Partisë Socialiste, Blerina Gjylametit dhe kryetarit të Komisionit,...

Nis mbledhja e Komisionit Hetimor për zgjedhjet e 25 Prillit, PS bojkotoi takimin e kaluar

Komisioni Hetimor po zhvillon sot mbledhjen e radhës për zgjedhjet e 25 prillit.  Të pranishëm në këtë mbledhje janë përfaqësuesit e Partisë Demokratike dhe...

Alibeaj tha se PS do të pengojë Komisionin, reagon Gogu: Kryetari ka shkelur rregulloren, propozuam që mbledhja të mbahej nesër

Enkelejd Alibeaj, kryetar i Komisionit Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit, deklaroi sot se socialistët nuk kishin marrë pjesë në mbledhje dhe nuk kishin...

Bojkoti i PS, flet kreu i Komisionit Hetimor të 25 prillit, Alibeaj: Strategji e qartë për të penguar veprimtarinë e hetimit të masakrës zgjedhore

Nënkryetari i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj ka reaguar për bojkotin e antëreve të PS në Komisionin Hetimor, i ngritur për 25 prillin. Në një deklaratë...

Lajmet e fundit