Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komisioni hetimor per meten

ISP zbulon gafën e Komisionit Hetimor për shkarkimin e Metës: Votuan për herë të dytë relatorët e çështjes, Manja s’ishte në dijeni

Instituti i Studimeve Politike ka zbuluar një gafë të Komisionit Hetimor për shkarkimin e presidentit Meta. Me anë të një shënimi...

Nis Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, kërkohet zgjatja e afateve me 4 muaj

Ka nisur Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Komisioni, që drejtohet nga nënkryetari Alban Zeneli, është mbledhur për shtyrjen...

Komisioni Hetimor për METËN, deputeti i opozitës: Po vazhdojmë me mbledhjen e provave, ai është kryetar i LSI-së, jo president

Deputeti i opozitës parlamentare Halit Valteri e konsideroi Ilir Metën, jo si president, por si kryetar i LSI-së. Në një prononcim...

Shtyrja e komisionit me 2 muaj, ALIMADHI në debat me HYSIN dhe HYSENIN: Po na fyeni, Balli nuk ka luftuar për pushtet (E PLOTË)

Seanca e sotme e Komisionit Hetimor për verifikimin e veprimeve të presidentit Meta prodhoi debate midis përfaqësuesve të mazhorancës dhe opozitës parlamentare. ...

Shkarkimi i Metës, Kuvendi letër Komisionit të Venecias: 8 pyetje për presidentin

Kuvendi i Shqipërisë i është drejtuar me një letër Komisionit të Venecias për të marrë opinion nëse presidenti Ilir Meta ka shkelur Kushtetutën me...

Ngrihet Komisioni Hetimor për shkarkimin presidentit Ilir Meta, 6 deputetë votojnë kundër

Miratohet në Parlament me 101 vota pro, ngritja e Komisionit Hetimor mbi shkarkimin e preisdentit Ilir Meta. Gjashtë deputetë nga opozita...

Lajmet e fundit