Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Komisioni Europian paraqet sot strategjinë re

Komisioni Europian paraqet sot strategjinë re, si do të jetë perspektiva e mëtejshme e zgjerimit të BE

Vetëm disa ditë pas Brexitit dhe daljes së një shteti nga BE, në Bruksel do të shtrohet pyetja: Si do të jetë perspektiva e...

Lajmet e fundit