Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komisionet

Ç’po ndodh me BANKAT? BSH dhe Financat ndërhyjnë: Hiqen komisionet për kontributet vullnetare për tërmetin

Ministria e Financave dhe Banka e Shqipërisë kanë ndërhyrë për heqjen e komisioneve për transfertat vullnetare dhe emergjencat nga bankat e nivelit të dytë....

Xhafaj bllokon komisionet, kërcënon Spaho: Do ushtrojmë presion; Braçe: Për të qeshur (REPLIKAT)

Çështja Xhafaj bllokon punën në mbledhjet e komisioneve parlamentare. E njëjta situatë ka ndodhur edhe në Komisionin e Sigurisë. Deputeti i...

Lajmet e fundit