Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komisionerin Avramopulos, Presidenti Thaçi

Thaçi: Liberalizimin e vizave e kemi arritur të gjithë bashkë

Presidenti Thaçi është shprehur se liberalizimi i vizave është një sukses që na takon të gjithëve dhe për të cilin kemi punuar të gjithë....

Lajmet e fundit