Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Komisioneri kërkoi rigjykim pas konfirmimit nga KPK, Apelimi mbyll hetimet dhe cakton datën për vlerësimin e gjyqtarit të Tiranës

Komisioneri kërkoi rigjykim pas konfirmimit nga KPK, Apelimi mbyll hetimet dhe cakton datën për vlerësimin e gjyqtarit të Tiranës

Kolegji i Posaçëm i Apelimit, KPA, vendosi të premten, më 26 korrik të mbyll hetimin gjyqësor për çështjen lidhur me ankimin e kryer nga...

Lajmet e fundit