Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

komisioneret e lsi

E PAPRECEDENTË: Në Elbasan nuk nis votimi! Komisionerët e LSI-së nuk shkojnë në qendrat e votimit (Probleme dhe në qytete të tjera)

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur sot në Elbasan, por jo vetëm. Mësohet se në një qendër votimi në qytet votimi nuk ka nisur...

Lajmet e fundit