Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komisioner

Kandidatët për Komisioner Publik shpalosin platformën, Manja i merr në pyetje: A keni qenë i dënuar për ndonjë vepër penale

Komisioni i Ligjeve, ka marrë në pyetje kandidatët e kualifikuar për postin e Komisionerit Publik, sot gjatë një mbledhje online. Mbledhja...

Rikthehen vizat për Shqipërinë?Ja si përgjigjet komisioneri i BE-së

Bashkimi Europian ka 'kërcënuar' sot Shqipërinë së do të rikthejë vizat nëse do të ketë rritje të emigracionit. Deklaratën e fortë...

Ylli Manjani përfaqëson LSI-në në Kolegjin Zgjedhor për komisionerin e tretë

Kolegji zgjedhor po shqyrton ankimimin e Lëvizjes Socialiste për Integrim mbi anëtarin e tretë të komisioneve të numërimit të votave dhe të qendrave të...

Lajmet e fundit