Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

KOMISIONER PUBLIK

Komisioni i Ligjeve shpall vakancat për dy vende për Komisioner, për zëvendësues të dytë dhe zëvendësues të parë

Komisioni i Ligjeve i drejtuar nga socialisti Ulsi Manja, ka shpallur sot me shumicë votash dy vende vakante për Komisioner, në Komisionerin Publik dhe...

Lajmet e fundit