Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komision i medias

Lanë karrigen e ministres pas shkarkimit, Kumbaro dhe Nikolla nisin punën në Komisionin e Medias

Pas shkarkimit nga kryeministri Edi Rama, dy ish-ministret Lindita Nikolla dhe Mirela Kumbaro kanë nisur punën e tyre si anëtare të Komisionit të Medias....

Sherri me Veliajn në Komision, reagon ashpër Berisha

Reagon ish kryeministri Berisha për debatin e fortë që ndodhi ditën e sotme në Komisionin e Medias. Shkak i sherrit, i cili degradoi në...

Lajmet e fundit