Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komision i i ligjeve

Klevis Balliu humbet toruan në Komisionin e Ligjeve: Tufë palaçosh që s’ më jepni fjalën (VIDEO)

Ka nisur me debate të forta edhe këtë të mërkurë mbledhja e Komisionit të Çështjeve Ligjore, Administratës Publike dhe të Drejtave të Njeriut. ...

Lajmet e fundit