Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komision i ekonomise

Rama e shkarkoi nga posti i ministrit, në krye të cilës tyreze është ulur sot Ahmetaj

Ditën e sotme është mbledhur Komisioni i Ekonomisë ku po diskutohet për aktin normativ të buxhetit të shtetit 2018. Pas shkarkimit...

Sherr në Komisionin e Ekonomisë, Braçe ndërpret mbledhjen

Ditën e sotme është mbledhur komisioni për Ekonominë dhe Financat, ku kanë marrë pjesë edhe deputetët e opozitës. Mbledhja e komisionit...

Lajmet e fundit