Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komision hetimor cez

Marrëveshja me CEZ, kryeministri Rama thërritet si dëshmitar

Kryeministri Edi Rama do të jetë nesër në cilësinë e dëshmitarit në Komisionin Hetimor për marrëveshjen me CEZ. Rama do të...

Berisha paraqitet në Komisionin e drejtuar nga Balla, pak ditë më parë u paralajmëruar për përdorimin e forcës

Ish-kryeministri Sali Berisha do të paraqitet sot në Komisionin Hetimor për privatizimin e Operatorit të Sistemit të Shpërndarjes. Ky komision drejtohet...

Kërkesa e Ballës që të përdorej forcë ndaj Berishës, reagon zyra e ish-kryeministrit: Ja përse mungoi sot në mbledhje

Zyra e ish-kryeministrit Sali Berisha ka reaguar pas kërkesës së bërë nga Taulant Balla, drejtues i Komisionit të Hetimit për CEZ, që policia të...

Sërish nuk paraqitet në komision, Balla kërkesë policisë: Silleni Berishën me forcë. Ish-kryeministri: Do vij vetë

Ish-kryeministri Sali Berisha nuk është paraqitur sërish në Komisionin hetimor për çështjen CEZ, ndonëse kjo ishte hera e tretë që i kërkohej. ...

Qeveria dhe opozita ngrenë komisione të veçanta për hetimin e çështjes “CEZ”

Është miratuar sot në Kuvend ngritja e dy komisioneve të veçanta hetimore për çështjen “CEZ”. Partia Socialiste ka kërkuar ngritjen e...

Lajmet e fundit