Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komisariati i skraparit

Ministri Lleshaj kritik ndaj Komisariatit të Skraparit: Nuk bënë asgjë për të goditur kanabisin, ka edhe efektivë të implikuar

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ditën e sotme ka zhvilluar një takim me strukturat drejtuese të Drejtorisë Vendore të Policisë Berat dhe Komisariateve të...

Lajmet e fundit