Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

komisariati dixhital

Rikthehet “Komisariati Dixhital”, dy rubrika të reja për “Dhunën në familje” e “Krimin mjedisor”: Si ta shkarkoni (VIDEO)

Kryeministri Rama njofton se “Komisariati Dixhital” është rikthyer përsëri për qytetarët. Me dy kategori të reja për të dënoncuar, aplikacioni vjen i zgjeruar dhe...

Zhurma dhe muzikë tej normave të lejuara, pezullohen dy lokale në Tiranë

Policia e Tiranës në bashkëpunim me Inspektoriatin Shtetëror të Mjedisit ka zhvilluar një sërë kontrollesh gjatë fundjavës që lamë pas në lokalet në kryeqytet...

Lajmet e fundit