Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

komisariat

Ilvi Meta u vetëvar në Komisariat, reagon Presidenti Meta: Tronditëse që një qytetar të vdes brenda në institucionet e shtetit!

Presidenti Ilir Meta e quan tronditëse vdekjen e 31 vjeçarit Ilvi Meta brenda ambienteve të Komisariatit në Kavajë. Ai bën thirrje për zbardhjen sa...

Detaje të reja nga ngjarja në komisariatin e Kavajës, 31-vjeçari u vetvar me lidhësen e këpucëve, Drejtoria e Tiranës dhe AMP zbarkon në Kavajë

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e shënuar në Kavajë, ku në ambientet e Komisariatit i dha fund jetës një 31-vjeçar.  Ilvi...

Zjarrin në komisariatin e Kamzës e vuri Arben Mici/ Si i iku policit nga duart dhe u kyç në tualetin e burgut

Arben Mici, 26 vjeç, dyshohet të ketë qenë autori i cili shkaktori zjarrin në komisariatin numër 5 në Kamzë. Fatkeqësisht i riu nuk mundi...

Zjarri me një të vdekur në komisariatin e Kamzës, SHÇBA: Arrestohen 2 policë, 3 në hetim, lejuan mjete ndezëse në qeli (EMRAT)

Dy efektivë police janë arrestuar pas zjarrit të rënë ditën e djeshme në Komisariatin numër 5 të Kamzës, ku humbi jetën 26-vjeçari Arben Mici...

Hodhi partneren nga ballkoni, Dilaver Idrizi në QSUT, ja si është gjendja e tij pas zjarrit në komisariat

Mes personave të lënduar nga zjarri në Komisaratin e Kamzës ishte dhe Dilaver Idrizi. Idrizi ra në prangat e policisë disa ditë më parë pasi...

VIDEO/ Protestuesi tregon dhunën nga policia: Efektivi më gjuajti me predhë! Më morën nga spitali dhe më çuan në Komisariat edhe pse isha i...

Alban Hoxhaj, kryetari i grup-seksionit nr.8 i Partisë Dmeokratike, i cili mori pjesë në protestëne  sotme të organizuar nga Sali Berisha, ka treguar dhunën...

Lirohen nga Komisariati pas 5 orësh naftëtarët e Ballshit

Pas 5 orësh marrje në pyetje në Komisariatin e Fierit, janë liruar 10 naftëtarët e Ballshit, të cilët u shoqëruan rreth orës 17:00 të...

Lungomare në “shtetrrethim”, pronarët e bizneseve përplasen me efektivët për orën policore, disa të shoqëruar në komisariat

Disa pronarë të bizneseve në zonën e Lungomares në Vlorë janë përplasur me efketivët e policisë përsa i përket respektimit të orës policore.Forca të...

Ngjarje e rëndë në Durrës, 52 vjeçari i dehur var veten brenda komisariatit (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Një 52 vjeçar me emrin Tonin Tuçi ka varur veten brenda në komisariat. Ai...

Tentoi të arratisej nga Komisariati, arrestohet shoferi i dehur në Shkodër

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një shofer të dehur, pasi kishte tentuar të arrtisej nga Komisariati. Mësohet se A.H,...

Lajmet e fundit