Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

Komisarait

“S’janë rrobat e mia dhe as arma ime”, Bledar Selmanaj autori i dyshuar i vrasjes së 25-vjeçarit në Vlorë mohon krimin në Komisariat (Provat...

Bledar Selmanaj, është arrestuar nga Policia pasi është autor i dyshuar i vrasjes së 25 vjeçarit Xhuljan Bullari në Vlorë, 5 ditë më parë....

Lajmet e fundit