Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

kometa jeshile

Të gjithë me sytë nga qielli, sonte ndodh dukuria e rrallë njëherë në 50.000 vite

Një kometë jeshile do të fluturojë në Tokë, përpara se të zhduket nga sistemi diellor dhe të mos shikohet më kurrë. Në orët e para...

Lajmet e fundit